.

.

New
LeoCraft Пердув за Занаети 10 КОМПЈУТЕРИ Убава Природна Бела Ној Пердув 40-45 cm / 16 to18 инчи

LeoCraft Пердув за Занаети 10 КОМПЈУТЕРИ Убава Природна Бела Ној Пердув 40-45 cm / 16 to18 инчи

DEN 1151.76

Стока
Достапно.

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санирани, безбедно и не-токсични, еколошки, и е подготвен да се користи. 【ШИРОК АПЛИКАЦИИ】 : Користење во фустан и накит декорација,капи или цветни аранжмани и додатокот проекти, DIY Занает, свадба фаза и мебел нишалото декорација.Одлично за коса клип, коктел шапка, сон catcher и било пердув DIY централен. 【DIY СВОЈ СТИЛ】 Оваа природни пердуви се толку убава и уникатна, погоден за пердув занаети, DIY craftings, накит, облека, headdress, шапка, сон catchers, табела centerpieces, цветни аранжмани или друг занает проекти.Овие пердуви може да се користи како дома и во автомобил декорација за декорација на вашиот живот. 【ПРЕКРАСЕН РОДЕНДЕН ПОДАРОК】 најдобриот подарок за вашите пријатели и семејството, како и мајка ми, баба ми, тетка, сопруга, пријателка, љубовница, свршеница, ќерка, вашите пријателки, или дури и себе си за денот на вљубените, ден на мајката, божиќ ден, ноќта на вештерките, денот на благодарноста, нова година е ден, роденден, и така натаму. 【НАПЛАТА ГАРАНЦИЈА】 : задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.Ако сте незадоволни во било кој начин со нашите пердув за оркестарот, ние ќе рефундирање на вашите пари за да се обезбеди да задоволство.ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ!!!. ! 10pcs 40-45 cm / 16 to18 инчи скапоцени бела ној пердуви Weddingt Различни декоративни Ставка опис : Големина : 40-45 cm / 16 to18 инчи Материјал : вистински ној пердуви Боја : бела.

Детали

Свеж

Избор на клиенти