.

.

New
Lorchwise Нерѓосувачки Челик Папагал Птица Стојат,Папагали Playstand Птица Игралиште со Нерѓосувачки Челик Храна Кутија и Лента

Lorchwise Нерѓосувачки Челик Папагал Птица Стојат,Папагали Playstand Птица Игралиште со Нерѓосувачки Челик Храна

DEN 1343.52

Стока
Достапно.

Издржливи и Практична настава : Нерѓосувачки челик материјал гаранции за долгорочна употреба и е лесно да се чисти.Широко се Применува : Не се потребни алатки, погоден за дом, градина, работна маса, итн.Забавно и Интересно : Забава игра, качување и одмор крап играчки им даде на вашето домашно милениче одлично место за играње и вежбање.Чувајте Го на Чисти : Големи не ' рѓосувачки челик коцки се отстранува и се мие за да се спречи вашите птици од одлевање на храна или вода насекаде, водење на вашата градина или дома чисти.Нерѓосувачки Челик Лигњи Птица Стојат : Содржи не ' рѓосувачки челик шасија и 2 двокреветни хранење чинии и чаши вода, мелење станица стап, погоден за повеќето мали птици, што е доволно.Спецификација : Име : Нерѓосувачки Челик Птица Stand Material : Нерѓосувачки steel Product големина : околу 28*21*42 CM/11.02*8.27*16.54 INStation род дијаметар околу 1.6 СМ/0.63 ВО должина околу 30 CM/11.81 INPacking големина : околу 28*22*35 CM/11.02*8.66*13.78 INNet тежина : околу 0.8 KGNote : производот содржи заштитна фолија, ве молиме да се откине заштитна фолија пред да го користите!Пакување Листа : 1*птица stand2*двоен bowl1*нерѓосувачки челик шасија.

Детали

Name:
Stainless Steel Bird Stand
Material:
Stainless steel
Product size:
about 28*21*42CM/11.02*8.27*16.54IN
Station rod diameter about 1.6CM/0.63IN, length about 30CM/11.81IN :
Packing size:
about 28*22*35CM/11.02*8.66*13.78IN
Net weight:
about 0.8KG
Note:
The product contains a protective film, please tear off the protective film before use!
Packing List:
1*bird stand :
2*double bowl :
1*stainless steel chassis :
Свеж

Избор на клиенти