.

.

New
TECBEARS 3D Пенкало Мат, 16.8 x 7.9 Инчи Големи 3D Печатење Пенкало Мат Силикони Основната Дефиниција со 4 Прст Заштитници, 3D Пенкало Алатки за Цртање (Надградена Верзија)

TECBEARS 3D Пенкало Мат, 16.8 x 7.9 Инчи Големи 3D Печатење Пенкало Мат Силикони Основната Дефиниција со 4 Прст

DEN 2349.60

Стока
Достапно.

Совршен Дизајн за Сите 3 D Пенкала мазната страна се користи за неограничен создавањето.Еко-пријателски и Безбедно : Нема боја, Не-токсични, Нема загадување.Направени од високо-квалитет со силиконска, отпорност на топлина до 260 °C. Инспирира неограничен број на имагинација и креативност, без никаква штета.Погоден за Мулти-возраст : најдобриот подарок пакет.Погоден за деца и возрасни, за 3 D пенкало цртање почетник и 3 D пенкало цртање експерт уметник.Ајде и се реализира својата бескрајна фантазија!.Нејзините погоден за сите луѓе, од Деца до Возрасни лица, Од 3 D Пенкало Цртање Почетник да 3 D Пенкало Цртање Експерт Уметник!.Овој Дизајн Мат Вклучува Мулти-во Облик на Извлечеме Дефиниција : Ракета, Еднорог, Ајкула, Диносаурус, Кругови, Ребра, Триаголник, Правоаголна, итн.; за Да се Создаде и да се Подготви 3 D Објекти Прецизни.Мат Големина : 16.71x7.83. Овој Мат Отпорни на Топлина до 260℃.Погоден за Сите Типови на 3 D Пенкала и 3 D Филамент.Својата Голема 3 D Пенкало Цртање Алатка за Вашите Деца, Одличен Подарок за Вашите Пријател!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти