.

.

New
3M 4658F 1 x 1-250 Пена Лента 4658F, 1 Широк, 0.028 yd. Должина, Јасна (Пакување од 250)

3M 4658F 1 x 1-250 Пена Лента 4658F, 1 Широк, 0.028 yd. Должина, Јасна (Пакување од 250)

DEN 1631.04

Стока
Достапно.

Обврзници нерѓосувачки трим да метални рамки.Јасно.Чиста отстранување. 3 M(TM) Двојно Обложени Отстранлив Пена Лента 4658 F е јасна, двојно обложени акрилик пена лента која ги отстранува чисто од многу површини. 3 M(TM) Лепило 100 е фирма акрилик лепило систем кој нуди висок крајната обврзници сила, добра температура отпор, растворувач отпор и статични стриже држење на моќта. 3 M лента 4658 F може да достигне високи обврзници предности и некои висока површинска енергија супстрати и може да биде тешко да се отстрани.

Детали

Свеж

Избор на клиенти