.

.

New
Weewooday 4 Парчиња Куче Пелена Подигнат Куче Пелена Подвезици Фустан и Пелена Чувар Женски Машки Куче Пелена Подвезици Стомак Бендови за домашни Миленичиња, Облека, Цр

Weewooday 4 Парчиња Куче Пелена Подигнат Куче Пелена Подвезици Фустан и Пелена Чувар Женски Машки Куче Пелена

DEN 295.20

Стока
Достапно.

Имајте пелени за : ова куче пелена suspender може да се поправи на пелена на вашето куче, а потоа и на пет пелена е тешко да се лизга надвор од куче, тоа ќе се осигурате дека вашето куче е пелена останува на телото и останува недопрена.Одговара на повеќето пелена : кучето suspender е погоден за повеќето пелени, со силна клип на дното, тоа е погоден за еднократна употреба куче пелени и перат куче пелени; прашка може да се прилагоди во различни големини, па ќе може да се прилагоди на соодветната големина според кучето е големината на телото.Она што ќе добиете : овој пакет ги содржи сите 4 парчиња на куче подвезици за пелени во 2 бои, доволно количина за да се задоволат секојдневните потреби, и 2 бои може да се применува наизменично, која ќе донесе многу погодности за вашиот секојдневен живот и да се направи вашето куче повеќе удобно.Здрав и сигурен материјал : миленичиња подвезици за пелени се направени на квалитетот најлон материјал, здрав и здрав, може да се примени повеќе пати, а се блиску до телото; Постои метал тока на дното, која може цврсто да се поправи кучето е пелена, тоа е сигурен и безбеден за употреба.Применливи прилики : овие подвезици за куче пелени се лесни за употреба, се добар избор на различни домашни кучиња, може да се примени на многу сцени како што се затворен простор, тревници, парковите и повеќе за да им помогне на кучиња се стави на пелени.Симпатична и практични подароци : кучето пелена носители се погодни за вашите пријатели, колеги, родители или некој што имаат куче во нивниот дом, кој ќе ја искажете вашата љубов кон нив, како и зајакнување на односите помеѓу вас.Прилагодливи подвезици : кучето пелени голманите се прилагодливи, така што ќе може да се прилагоди да ги удобно должина за да одговараат на вашето куче е големина, која ќе донесе многу утеха на вашето куче, ќе го задржи вашето домашно милениче пелена од испаѓање.Карактеристики : Материјал : најлон Боја : црна, розова Големина : 20 - 39 инчи/ 50 - 100 см Пакетот вклучува : 4 x Куче пелена подвезици Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Ве молиме не над заостри кога се користи за да се задржи од ризик од задушување.

Детали

Свеж

Избор на клиенти