.

.

New
Пиш-Пиш За Еднократна Употреба Куче Пелени, X-Small (36 Count), Бела

Пиш-Пиш За Еднократна Употреба Куче Пелени, X-Small (36 Count), Бела

DEN 537.84

Стока
Достапно.

Пена-Одговара Опашка Дупка обезбедува сит се вклопуваат дури и на повеќето активни кучиња.Куче пелени функција repositionable сврзувачки елементи и двоен-stitched дизајн за да се спречи недостатоците и пневматиците.Моден Шепи Wetness Индикатор згаснува кога е време за нова расположливиот куче пелена.Машко и женско куче пелени совршен за кучиња со инконтиненција, жените во сезоната, excitable мокрење, и кутре медиокритет обука.Големина : Екстра Мали. 36 Брои.Задржи вашето куче сува и вашиот дом чисти со Пиш-Пиш Пелени за Еднократна употреба.Овие високо абсорбента куче пелени се специјално дизајнирани со Пена-Одговара Опашка Дупка и течење guard клапи да се обезбеди сит, удобно се вклопуваат и заштита од протекување за 12 часа.Оваа уникатна карактеристика обезбедува пелена останува стави и куче отпад останува таму каде што припаѓа—дури и на повеќето ентузијасти опашка-waggers!За дополнителна леснотија, на пелена е flex-одговара дизајн е двоен-stitched и се согласува на вашиот кожен пријател тело за дополнителна удобност, заштита и мир на умот.Плус, секој прилагодливи куче пелена има repositionable сврзувачки елементи кои нема да солза.Секогаш знае кога е време за свежа пелена со помош Мода Шепи Wetness Индикатор.Кога сини pawprint дизајн згаснува, време е за промени!Совршен за двете машки и женски кучиња, овие куче пелени се одлични за медиокритет обука, жените во сезоната, кучиња со инконтиненција, виш кучиња, excitable мокрење, и повеќе.

Детали

Свеж

Избор на клиенти