.

.

New
Персоналните Сопствени Име Ранец Пелена Водоотпорен Перница Бебе Породилно Пелена за Мајка Водоотпорен (Боја : Huise, Големина : Една Големина)

Персоналните Сопствени Име Ранец Пелена Водоотпорен Перница Бебе Породилно Пелена за Мајка Водоотпорен (Боја

DEN 1369.92

Стока
Достапно.

Големина на : 11.7*5.07*13.26 ВО ; Материјали : најлон.Обичај:Text limit,Ние не го прифати гравирање на бренд трговски марки или патентирани графика, освен ако бренд, сопственикот овластени за вас.Мулти-функција може да се користи како пелена ранец, торба , ранец , рачна ташна.Применливи сцена соодветна за патување , одмор , бизнис патување , салата , кампување , бања организација и активности на отворено.Доаѓа со 5-годишна гаранција , за мажите и жените.Големина на : 11.7*5.07*13.26 ВОМатеријал : nylon Backed со една година гаранција .Функција : тоа е погоден за надвор , на патување , на шопинг , на работа , слободен , одење , кампување и партија .Купите и да бидат поддржани од страна на производителот една година обезбедување на квалитет на гаранција .Погоден за многу сцени оваа едноставна торба може да се сретнат разни туристички потреби , се прилагодат на скокање начин на живеење , одмор , кампување , планинарење и така натаму .Доживотна гаранција : ние стоиме зад квалитет и изработка на нашите производи .Применливи сцена : патување , секојдневно складирање на козметички шишиња , итн .Обичај:1 nameplate и 2 патентите, тие се достапни за сопствени услуги.Оваа торба е погодна за различни прилики , како што се банкет , роденден , qipao шоу , мода торба .Идеални за организирање на вашите лични , апарати за домаќинство , и туристички објекти , погоден за , бања , хотел , патување , патување или секојдневниот складирање .12 месеци гаранција против производствени дефекти.

Детали

Свеж

Избор на клиенти