.

.

New
Персоналните Големи Пелена Торба Knapsack/Tote Торба/Ранец -Обичај лопез и од неодамна Везени за Бебе/Бебешка Торба/ (Лаванда/Сив)

Персоналните Големи Пелена Торба Knapsack/Tote Торба/Ранец -Обичај лопез и од неодамна Везени за Бебе/Бебешка

DEN 1078.80

Стока
Достапно.

- ПЕЛЕНА ТОРБА : Прави голема Мама Торба за Бебиња & години, Совршен за секојдневна употреба или Патувања за спортски настани, Паркови, Емисии, Пешачење итн. ГРИЖА за : Вода-отпорни на надворешните, Лесно да се избрише чисти. (Машина за миење, НЕ се препорачува). - ПРАКТИЧНА настава : Лесни и Удобни - Ова здрав пелена торба тегови 1.5 lb и е клучен за пријатна прошетка. БЕСПЛАТНИ ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА : Вклучува Слободни Персонализација на Пелена торба. - СОВРШЕН ПОДАРОК : Ова е совршен подарок за вашето бебе туш или за било новата мајка.Тоа е во исто време го изменуваат, лични и практични.Успех загарантирани!.Боја : Лаванда /Сива.

Детали

Свеж

Избор на клиенти