.

.

New
Мојот Гнездото Голем Капацитет Бебе Пелена Торба Sunflowers Црно Бела Шарени Трајни Мулти Функција Туристички Ранец за Мајка Девојки

Мојот Гнездото Голем Капацитет Бебе Пелена Торба Sunflowers Црно Бела Шарени Трајни Мулти Функција Туристички

DEN 887.76

Стока
Достапно.

Материјал : Трајни полиестер.Димензија : 11 x 7 x 15 инчен(Dxšxv).Голем Капацитет : Просторен простор и одделно складирање џебови, лесно да ги организира сите бебе е најважен.Структура : 1 главната преграда со 4 лизга складирање џебови, 1 надворешноста патент џеб и 2 страни џебови.Карактеристики : Топ двојно патент затворање, назад вертикална патент за лесен пристап. - Материјал : Трајни полиестер - Димензија : 11 x 7 x 15 инчен(Dxšxv) - Голем Капацитет : Просторен простор и одделно складирање џебови, лесно да ги организира сите бебе е најважен - Структура : 1 главната преграда со 4 лизга складирање џебови, 1 надворешноста патент џеб и 2 страни џебови - Карактеристики : Топ двојно патент затворање, назад вертикална патент за лесен пристап.

Детали

Свеж

Избор на клиенти