.

.

New
Замена Компатибилен со Bryant/Превозникот Бесконечност 20 x 20 MERV 15 Прочистувач на Воздух Кертриџ (GAPBBCAR2020, GAPCCCAR2020, GAPAAXBB2020, GAPABXCC2020 и GAPABXBB2020)

Замена Компатибилен со Bryant/Превозникот Бесконечност 20 x 20 MERV 15 Прочистувач на Воздух Кертриџ (GAPBBCAR2020,

DEN 1631.76

Стока
Достапно.

Замена за Bryant / Превозникот Бесконечност GAPBBCAR2020 GAPBBCAR2020, GAPCCCAR2020, GAPAAXBB2020, GAPABXCC2020 и GAPABXBB2020. MERV 15 оценка помага да се намали полен, прашина, пет првут, а се спори, грини, вируси, бактерии и други воздушни алергени.Ги ублажува алергии и синус иритации.Се препорачува да се замени еднаш годишно во нормални услови, или почесто под груби воздух услови.Номинална големина 20 х 20 x 3.5 Вистинската Големина : 20.91 x 21.5 x 3.5. GAPBBCAR2020. Одберете компатибилни единици од Bryant, Payne, Ден-Ноќ, Honeywell, Простор-Gard, и Trion воздух purifiers.

Детали

Свеж

Избор на клиенти