.

.

New
Lisol Заврши Воздухот се Пропустливи Филтри за Полнење - 98 x 18 Електростатско Медиуми Со 157 на Инсталација Лента 36+ Филтри на Ролна за HVAC, AC & Греење Доза Регистрира & Grilles

Lisol Заврши Воздухот се Пропустливи Филтри за Полнење - 98 x 18 Електростатско Медиуми Со 157 на Инсталација

DEN 357.12

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни со овој производ или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви ги даде надоместок или слободни го замени нови една за вас.Чиста помалку прашина во вашата домашна секоја недела!Зачувај tiem чистење!Заштедите пари без да мора да се чисти вашиот воздух канали!Здив почист воздух секој ден!Заменете Печка Филтри помалку често со користење на овие филтри на вашето враќање воздухот се пропустливи се регистрирате. Намали и да се придржуваат инсталација ленти да се пропустливи капак.Се сечат за да одговараат отвори од која било големина.Што живеат во близина на големи патот или индустриски објект.Ние се фокусира на најдобрите филтри значи вашето семејство може да дишат на најчистите воздухот е можно.Едноставно се држи на лепенка ленти до работ на воздухот се пропустливи или на воздухот се регистрирате и потоа да поставите филтри на врвот.Имате нова бебе или сте бремени.Чиста помалку прашина во вашата домашна секоја недела!Зачувај tiem чистење!Заштедите пари без да мора да се чисти вашиот воздух канали!Здив почист воздух секој ден!Заменете Печка Филтри помалку често со користење на овие филтри на вашето враќање воздухот се пропустливи се регистрирате. Промена на филтри на секои 1 до 2 месеци или колку што е потребно.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ЗА ЦЕНАТА : Секој пакет доаѓа со 98 инчен x 18 инчен тек на медиумите и 157 инчи на инсталација лента.Вклучува 98 x 18 тек на бели филтри за воздух медиумите и 157 на Лепенка ленти.Сите филтри за воздух медиуми ограничува воздух до одреден степен.Што живеат во близина на големи патот или индустриски објект.Овој комплетен сет ќе се обезбеди доволно инсталација лента и замена на филтрите за да креирате почиста дома централно греење, климатизација и воздухот канал за многу години.Ова е задолжително за оние кои страдаат од алергии. Мерка се пропустливи капак.ПРЕМИУМ ПРОПУСТЛИВИ ФИЛТРИ : Направен од Електростатско Не-Плетени Полиестер Ткаенини.Ролна може да се намали до вашата посакувана големина вклучувајќи популарни големини како што се 4"x10", 4"x12", 8"x15" и 14"x14".Ефтино покрие nonstandard поголеми големина на отвори. Се сечат за да одговараат било пропустливи.Сте совршено здрави.Имате миленици.Имате нова бебе или сте бремени. Се применуваат филтри да се регистрирате.Ова се пропустливи филтри работи на целиот дом вклучувајќи отвори на подот, ѕидот и таванот.Лесно да се примени и промени, не ги ограничуваат протокот на воздух.

Детали

Свеж

Избор на клиенти