.

.

New
Кожа Печат Алатка Печат Работи Резба Удари Алатки Занает Седло Месинг Зголеми Цвет #255B

Кожа Печат Алатка Печат Работи Резба Удари Алатки Занает Седло Месинг Зголеми Цвет 255B

DEN 645.60

Стока
Достапно.

Лесен-За-Не марки за почетници и професионалци, може да се излезе совршено шема.Професионална алатка за кожа занаетчиски работи, стилски нова шема.Сите наши марки се изработени од месинг и се трајно прицврстени челик рачки.Одличен подарок за кожа занает љубовник.Големината на алатката е околу 10 cm долга.

Детали

Свеж

Избор на клиенти