.

.

New
Платно Патики за Мажите, Секојдневен Ниско-Топ Чипка Мода Спортски Чевли, Не се Лизга Тренери Улица Чевли за Водење на Одење Фитнес, Тенис

Платно Патики за Мажите, Секојдневен Ниско-Топ Чипка Мода Спортски Чевли, Не се Лизга Тренери Улица Чевли за

DEN 719.76

Стока
Достапно.

Гумен ѓон. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】 - Овие Mens Платно Патики се добро направени со супериорен платно, текстил внатрешниот материјал и hardwearing заболување на гумен ѓон, удобно, лесни, дише и безбедно, погоден за Пролет, Лето, Есен и зима. 【СЕКОЈДНЕВЕН & МОДЕН ДИЗАЈН】 - Овие стилски спортски чевли се дизајнирани со класичен круг пети и чипка затворање, која се направи сте млади и може да одговара на сите стилски облека.Одличен подарок за назад на училиште, Денот на Благодарноста, Chirstmas (Божиќ), Нова Година, Денот на Вљубените, ноќта на Вештерките, birthday (Роденден). 【НЕ се ЛИЗГА ДИЗАЈН】 - повик улица чевли функција единствена цик-цак-отпорни единствена која е направена од мека, fold-отпорни увезени гума,во голема мера го подобрува триење и контрола на теренот ,се прилагодува на различни терени. 【ПРИЛИКИ】 - Овие чипка-up љубител на спортот мода патики се погодни за работа, семејство, забава, на патување, на шопинг и други секојдневни прилики, не само око-фаќање, но исто така и да стане вашиот уникатен симбол.Совршени за Фитнес, Трчање, Пешачење, Тенис, Скејт, Затворен и активности на Отворено. 【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】 - Со Harrms, ти си преземање на никаков ризик со купувањето.Ние нудиме 100% нема ризик парите назад гаранција ако не сте воодушевени со купувањето за било каква причина.Само кажете ни и ние ќе се потрудиме да ви даде најмногу задоволително решение.Адвокатско Мода Чипка-Up Платно Патики Спортски Чевли ГОЛЕМИНА ПРЕДЛОЗИ НАС ГОЛЕМИНА 7 Одговара нога должина 9.6" НИ ГОЛЕМИНА 7.5 Одговара нога должина 9.8" НИ SIZE 8 Одговара нога должина 10.0" НИ ГОЛЕМИНА 8.5 Одговара нога должина 10.2" НИ ГОЛЕМИНА 9 Одговара нога должина 10.4" НИ ГОЛЕМИНА 9.5 Одговара нога должина 10.6" НИ ГОЛЕМИНА 10 Одговара нога должина 10.8" НИ ГОЛЕМИНА 10.5 Одговара нога должина 11.0" НИ ГОЛЕМИНА 11 Одговара нога должина 11.2" Големина : 11 | Боја : Сина Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Детали

Свеж

Избор на клиенти