.

.

New
Sensodyne забен камен Контрола Плус Паста за заби Белење - 4 оз, Pack of 4

Sensodyne забен камен Контрола Плус Паста за заби Белење - 4 оз, Pack of 4

DEN 726.48

Стока
Достапно.

Sensodyne забен камен Контрола паста за заби за чувствителни заби ублажува забот на болката предизвикана од чувствителни заби.Промовира трајни заби чувствителност заштита и ги штити забите од кариес (со миење на забите два пати дневно).Sensodyne забен камен Контрола чувствителни паста за заби помага борбата забен камен start-up и нуди белење на заби за чувствителни заби.Sensodyne чувствителни паста за заби е број 1 стоматолог препорачува паста за заби бренд за чувствителни заби.Најдобри резултати со миење на забите два пати дневно.Sensodyne забен камен Контрола паста за заби чувствителност работи длабоко во внатрешноста на забот со цел да ги смири болна осетливост и одржување на болка од кои доаѓаат назад, додека, исто така, оставајќи свежо, чисто чувство во устата.Sensodyne празнина заштита паста за заби помага борбата забен камен build-up, и ги штити забите од кариес со 24/7 чувствителност заштита.* *со миење на забите два пати дневно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти