.

.

New
Сртот Заболување Detoxify Длабоко Чистење Паста за заби, 4.1 оз

Сртот Заболување Detoxify Длабоко Чистење Паста за заби, 4.1 оз

DEN 780.00

Стока
Достапно.

Нежно cools непца, за време и по миење на забите.За клинички докажано поздрав непцата.Активирана пена, бара од плакета бактерии во тешко да се постигне места.Воведување на нови гуми за Џвакање Detoxify од Сртот.Постојат милиони штетни плакета бактерии, кои може да се демнат околу непцето, предизвикувајќи гингивит.Сртот Заболување Detoxify Длабоко Чистење Паста за заби има активирано пена формула која продира тешко да се постигне места за да се неутрализира штетните наслаги бактерии дури и околу непцето, за клинички докажано поздрав непцата.Тоа е, исто така формулиран за да се излади непца, за време и по миење на забите за освежување чисти.Затоа што ако не сте грижа за вашиот непцата, вие не сте навистина да се грижи за вашата уста.

Детали

Свеж

Избор на клиенти