.

.

New
NVYUE Притиснете Паста за заби,Сода бикарбона Паста за заби Белење,Jaysuing Дамка Отстранување Паста за заби Белење на Силна Чистење Моќ Природни Дамка Смена Флуорид-Сло?

NVYUE Притиснете Паста за заби,Сода бикарбона Паста за заби Белење,Jaysuing Дамка Отстранување Паста за заби

DEN 1903.20

Стока
Достапно.

[Природни Дамка-смена] - Ова Дамка Отстранување Белење на Паста за заби е најефикасен природен дамка-смена, со тоа што употребата на силни средства за чистење моќ на сода бикарбона. [Билка Екстракти] Направени со билка екстракти, ова е крајна безбедно решение за сите на кафе, чај или чад љубовници, кој ви дава видливи белење ефект како и целосна заштита на вашите непца и заби со новак здив. [Сода бикарбона] за Разлика од обичните белење на паста за заби со штетни абразиви и хемикалии, со хемиска реакција на растворен сода бикарбона оваа флуорид-слободен паста за заби може да навлезат емајл пукнатини и се отстранат остатоците од храна, бактериски плак, и длабоко дамки вградени таму. [Заштитат Забите] им Помага на Заштита на Забите Од Кариес, го Промовира Здрави Непца ,со редовно миење на забите. [Задоволство] - Ние сме многу убедени дека нашите производи ќе работат правилно.Ако не ви се допаѓа нашата производи за било која причина, пишете ми и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Оваа Дамка Отстранување Белење на Паста за заби е најефикасен дамка-смена, со тоа што употребата на силни средства за чистење моќ на сода бикарбона.Оваа паста за заби може да навлезат емајл пукнатини и се отстранат остатоците од храна, бактериски плак, и длабоко дамки вградени таму.Направени со билка екстракти, ова е крајна безбедно решение за сите на кафе, чај или чад љубовници, кој ви дава видливи белење ефект како и целосна заштита на вашите непца и заби со новак здив.Ги отстранува dirts и остатоците од храна додека неутрализирање плакета киселина.Спречување на расипување на забите; зајакнување на забите и непцата.Овошен вкус да ја напуштат вашата уста сите-ден свежина.Спецификација : Состојки : сода бикарбона,билни екстракти.Сина : Боровинките вкус, освежување.

Детали

Ingredients :
Baking soda,herbal extracts.
Blue:
Blueberry flavor, refreshing.
Свеж

Избор на клиенти