.

.

New
Medpride Патување Големина Флуор Паста за заби – Вредност Пакет Од 12 Паста за заби Цевки 1.5 oz Секој – Anticavity Паста за заби За Деца & Возрасни – Вегетаријанска храна, Пату?

Medpride Патување Големина Флуор Паста за заби – Вредност Пакет Од 12 Паста за заби Цевки 1.5 oz Секој – Anticavity

DEN 126.96

Стока
Достапно.

Индија.ПАКЕТ ОД 12 ПАТУВАЊЕ ГОЛЕМИНА ПАСТА за заби КАДИ : на Располагање во вредност пакет од 12 поединец, мини паста за заби цевки, со само една цел ќе имаат доволно залихи за целата многу патува, и за вас и за вашето семејство.Секој када е 1.5 oz - доволно голем за да ви обезбеди со многу паста за заби за повеќе намени, но сепак толку компактен тоа може да се вклопи во било која од вашите патни торби.ANTICAVITY ФЛУОР ПАСТА за заби ЗА ЗДРАВИ ЗАБИ : Флуор паста за заби е вашата најдобра залог да ги задржи непријатни кариес и расипување на забите во заливот.Со овие мини флуор паста за заби кади може да се земе оптимална нега на вашите заби и штит од нив, забен камен израстоци и повеќе заеднички усни услови, дури и додека патуваат.Активна супстанција : Натриум Monofluorophospate 0.76%.ПОБЕЛИ ЗАБИ & СВЕЖ ЗДИВ, ДУРИ и ВО движење : Со заби белење на формула и освежителен вкус, може да бидат сигурни дека вашата насмевка ќе биде беспрекорен на сите времиња.Плус, нашите Вегетаријанска Anticavity Паста за заби да ги елиминира било гаден мирис предизвикува агенти да даде еден новак здив, без разлика каде и да сте!.СОВРШЕН ВРЕДНОСТ ПАКЕТ ЗА НИЗА НА УПОТРЕБА : Со овие мали, патување големина паста за заби цевки можете да имате еден пакет секогаш во вашата торба да се земат најдобрите за нега на забите во било кое време на вашиот напорен ден.Одлично за авио-патување, backpacking, викенд оклопни, преку ноќ останува или дури и донирање на локалните добротворни организации.Плус, тие се одличен прилог на вашата шминка за полнење, патување toiletries или вашиот гостин бања кошница за посетителот.СО ЦЕЛ МИР НА УМОТ : Medpride е вашиот доверлив добавувач на ефективни, врвен квалитет на медицински производи кои ќе може да смета на за да им овозможат на вашите лични или стручни медицински комплет.Поддржани од страна на 30-дневниот Гаранција за Парите Назад, мора секоја добра причина да се избере Medpride за сите вашата лична нега резерви!.Димензии : 1.5 Унца.

Детали

Свеж

Избор на клиенти