.

.

New
V-Бела Пена, Паста за заби, Bestauty 60ml Паста за заби Белење, Свеж Здив Пена Паста Погодна за производство на Електрична Четка за заби

V-Бела Пена, Паста за заби, Bestauty 60ml Паста за заби Белење, Свеж Здив Пена Паста Погодна за производство

DEN 239.76

Стока
Достапно.

????????Природни состојки - главните состојки се вода, ксилитол, пробиотици, erythritol, екстракт од зелен чај и други природни состојки, повеќе безбедноста за здравјето на вашите заби. ????????Ултра-фини пена - Нашите пена паста за заби може лесно да се добива тешко да се постигне места, корисно за избелување на забите и забите терапии. ????????Имајте на оралното здравје - Битки оддалечување на непцата, лош здив и плакета градење, за да ви помогне да добиете свеж здив, и да ја задржите вашите непца здрави. ????????Повеќе намени - Совршени за V-Бела четка за заби, у облик на четка за заби или да се користат на сопствена како миење на устата. ????????Лесен за употреба&носат - Доаѓаат со ергономски притиснете дизајн, лесен за употреба и освои ' t отпад.Може да биде лесно да се врши кога излегување или патување.Оваа паста за заби пена може да ви помогне да се задржи усните и забите здравје и да се добие посветла насмевка. 60ml - голем капацитет за долго време се користи.Дали треба нешто да се freshen вашиот здив брзо пред вашиот датум?Само користење на овие капки!Состојки : Вода, ксилитол, пробиотици, erythritol, екстракт од зелен чај, peony корен екстракт, нане и екстракт, натриум carboxymethyl β-glucan, натриум lauryl сулфат, ментол, лимон овошје во прав, lysate Ензим.Совети : Деца под 6 години се препорачува да се користи грашок големина паста за заби и четка забите под водство на возрасните за да се намали голтање. * За возрасни и деца над 6, препорачливо е да се четкаат забите после јадење, најмалку два пати на ден, или следете го лекар инструкции. * За деца меѓу 2-6, се користи мала количина на паста за заби и под надзор на возрасен. * За деца под 2, следете ги доктор инструкции.Како да се користи? 1. Стави на течност во моќта на главата кога ќе го користите V-Бела четка за заби или у облик на заби. 2. Се користи за сопствена како миење на устата.Спецификација : Капацитет : 60ml Објект Големина : 14 * 3.5 cm / 5.5 * 1.4 во Објектот Тежина : 90g / 3.1 оз Пакет Големина : 14.5 * 3.6 * 3.6 cm / 5.7 * 1.4 * 1.4 во Пакет Тежина : 100g / 3.4 оз Пакет Листа : 1 * Паста за заби Пена.

Детали

Свеж

Избор на клиенти