.

.

New
Glister Мулти-акција Флуор Паста за заби 6.75 унца. (6-pack)

Glister Мулти-акција Флуор Паста за заби 6.75 унца. (6-pack)

DEN 407.76

Стока
Достапно.

Шест пастите за заби во една цевка.Се препорачува за употреба : 3 Употреба(s) на ден.Обезбедува емајл-безбедно полирање.Whitens забите, да се бори против кариес, го отстранува плакот со редовно миење на забите, безбедно да се чисти, и freshens здив.Остава заби чувство на чиста и мазна над сите.Една паста за заби не сето тоа : whitens заби; се бори против кариес; го отстранува плакот; freshens здив; промовира remineralization; и го спречува demineralization.Сите со редовно миење на забите.Одлично за целото семејство.

Детали

Свеж

Избор на клиенти