.

.

New
Koral Activewear Аден Legging Сјајна Хулахопки за Жени

Koral Activewear Аден Legging Сјајна Хулахопки за Жени

DEN 2044.80

Стока
Достапно.

Koral Бесконечност Ткаенина (85% Polyamide, 15% Xtra Живот LYCRA Спорт.).Измијте ладно, се постават рамен да се исуши.Произведено во САД.Бродови од Портланд, ИЛИ.Colorstay технологија го задржува печати во текот носи и мие.Наредени Gusset, широк корселе.Добиете Deets : Опремени, втората на кожата се чувствуваат.Средината на пораст одговара.Еластична корселе, со логото на печатење.Исече на глуждот.Наредени gusset.Високи перформанси ткаенина со истегнување,Брзо сушење.Хлор отпорни.H2 O пријателски.Течни сјај, поставува овие leggings за разлика од толпата.Colorstay технологија, го задржува бојата во текот носи и мие.Се носат за јога, фитнес центар, спортови на вода, и секоја висока intesity тренингот!Направен во САД.Зошто Ние Љубов : Љубовта на елегантни сјајна завршница, и високи перформанси ткаенина!Ткаенини : Koral Бесконечност Ткаенина (85% Polyamide, 15% Xtra Живот LYCRA Спорт.) Нега : Претвори внатре кон надвор и миење на нежни/ладно со слични бои.Не кајгана.Собори сува ниска или се постават рамен да се исуши.

Детали

Свеж

Избор на клиенти