.

.

New
KEFITEVD машки Спорт Панталони Тренингот Jogger Sweatpants Водат Тенок Одговара Работи Панталони со Џебови

KEFITEVD машки Спорт Панталони Тренингот Jogger Sweatpants Водат Тенок Одговара Работи Панталони со Џебови

DEN 599.52

Стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Обрнете Внимание : На ознаката е Азија Големина и таа е помала.Имаме промени.Ве молиме љубезно се однесуваат на големината на табелата ние нудиме(НИ S=Ознака M, НИ M=Ознака L, НИ L=Ознака XL, НИ XL=Ознака XXL).Extremly меки, лесни, удобно, дише материјал може да фитил далеку влага и кул ќе се исклучи кога ќе се прави вежби.Прилагодливи корселе со drawcord за подобро се вклопуваат.Заострените нога дизајн со еластична манжетната за подобро да се покаже вашето тело форма.Голем страна џеб со Трајни & Мазна патент на правото да се одржи вашите мали предмети безбедно кога се вежба.И редовен џеб на левата за лесен пристап.Погоден за салата,одмор, homewear, отворено, спортски како трчање, тренингот, фитнес, обука, џогирање, кошарка, риболов, бејзбол, пешачење, bodybuilding, танцување и сл.Производ Функција : Рашири Одговара : Премиум удобно еластична поврзана материјал за да се обезбеди максимална здив способност и флексибилност за вашиот движење.Патент Џебови : голем џеб со трајни и мазна патент да се одржи вашите мали предмети безбедно кога се вежба.Еластичен Појас : Медиум половината еластична корселе со drawstring затворање.Заострените нога дизајн со еластична манжетната за подобро да се покаже вашето тело форма.Лак Одговара : Лак одговара insures облека id тесни во право места да се комплимент секоја фигура.Повод : Ferfect за секојдневен носат, Фитнес, трчање, активности на отворено, фитнес, обука, кошарка, тренингот, џогирање, вежба, и така натаму.

Детали

Свеж

Избор на клиенти