.

.

New
Schiff Панделки 744-40 Полиестер Grosgrain 3-Инчен Материјал Панделки, 50-Двор, Жолта

Schiff Панделки 744-40 Полиестер Grosgrain 3-Инчен Материјал Панделки, 50-Двор, Жолта

DEN 527.76

Стока
Достапно.

100% Полиестер Grosgrain Лента Произведени во САД.Одлично за Коса Лакови, Пакување, Облека, Занаети и Многу Други Користи.Достапни се во 8 Различни Ширини.Достапна во Над 100 Бои.Многу Висок Нишка Се Брои.Оваа Полиестер Grosgrain лента е произведен од страна на Schiff Панделки, еден од најголемите домашни производители на лента.Schiff е 100% Полиестер Grosgrain е една од приоритетни лента за избор на нега на коса индустрија, особено најгласен поборник да се направи косата лакови и млади девојки коса лакови.Нашите Полиестер Grosgrain е на располагање во 8 различни ширини и над 100 бои.Schiff е Полиестер Grosgrain има најширока палета на бои на располагање во 2 ¼ инчен и 3 инчи на сите домашни производителот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти