.

.

New
IML PUH014AAPT-ЕДЕН Pusheen Пет Чаши

IML PUH014AAPT-ЕДЕН Pusheen Пет Чаши

DEN 270.96

Стока
Достапно.

Двојно чинии - Ова домашно милениче ресторан има сет од 2 чаши.Двојно нерѓосувачки челик куче чаши сет за хранење на храна и вода, што е најдобро за мали кучиња и мачки.Премија од не ' рѓосувачки челик - Направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик со добра дното форма, тоа е вашиот НАЈДОБАР избор за вашето домашно милениче е хранење време, и чинии се машина за миење садови безбедно.Топло потсетување, ве молиме чисти пред употреба.Лесен за миење садови - нерѓосувачки челик сад се монтажни, тоа е лесно да се извади тоа да се мијат и се чува чист, што е уште поважно, тоа е многу погодно да додадете храна или вода.Основана во 1989 година, Исак Морис Ограничен разви својот бизнис да стане лидер во облека на пазарот.За над 30 години, IML има сервисирани трговија на мало со врвна квалитет, уметност, и извршувањето на која има направено ни една од првите Лиценцирани Облека производители во индустријата!Специјализирана во областа на Момчиња, Девојче.Младите Мажи и Помлад облека, IML е дистрибуција се движи од Специјализирани продавници, музичките продавници и Мас Пазар угостителски на секој еден во уникатен начин да ги сервисира своите потреби правилно.Со седиште надвор од ЊУЈОРК во куќата лиценцирање & уметност тим, IML е посветена да ги претставуваат секоја од неговите својства со некои од индустријата е најдобро уметничко дело заедно со најновите трендови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти