.

.

New
Hydrapeak Куче Сад - Не се Лизга од не ' Рѓосувачки Челик Куче Чаши за Вода или Храна

Hydrapeak Куче Сад - Не се Лизга од не ' Рѓосувачки Челик Куче Чаши за Вода или Храна

DEN 670.80

Стока
Достапно.

НАПРАВЕНИ ЗА ЖИВОТ; Пет чаши изработени од нерѓосувачки челик со трајни, машина за миење садови-безбедно боени.ГОЛЕМИНИ ЗА СИТЕ домашни МИЛЕНИЦИ; Hydrapeak е Куче Сад доаѓа во две големини : 4 првенство (32 унца) и 8 куп (64 унца).Домашно МИЛЕНИЧЕ БЕЗБЕДНО; 18/8 храна одделение од нерѓосувачки челик, го прави овој совршен изолирани куче вода сад.НЕ се ЛИЗГА, НЕ-ПРОПАДНА; Вграден во гумени влошки се обезбеди овој сад нема да слајд кога јадење или пиење.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА; Hydrpeak производи вклучуваат доживотна гаранција против производителот дефекти.4 Првенство, 32 Унца мало куче сад се препорачува за мини големина кучиња, мала големина кучиња и средни кучиња.8 Првенство, 64 Унца големи куче сад се препорачува за средни кучињата, големи големи кучиња, и екстра големи кучиња.4 Првенство, 32 Унца мало куче сад се препорачува за мини големина кучиња, мала големина кучиња и средни кучиња.8 Првенство, 64 Унца големи куче сад се препорачува за средни кучињата, големи големи кучиња, и екстра големи кучиња.Дамки, мириси, и храна остатоци не се натпревар за нашите куче чаши.Ние дури и да ги направи машина за миење садови безбедно за еден напор за чистење искуство.Двоен ѕид изолација помага да се задржи течности студ подолго.Совршена да се користи надвор од топол, сончев ден!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти