.

.

New
LIEFGARDEN Мачка Храна Чинии Нерѓосувачки Челик Миленичиња Куче Сад, Не Пропадна, 15° Поместување за Заштита на Животните на ' Рбетот за домашни Миленици Кутре Мали Средн

LIEFGARDEN Мачка Храна Чинии Нерѓосувачки Челик Миленичиња Куче Сад, Не Пропадна, 15° Поместување за Заштита

DEN 359.76

Стока
Достапно.

Нерѓосувачки челик сад : 5.НЕ-ИСТУРИ s вратот и заштита на ' рбетот.Избрише сува крпа по секоја користат за да се спречи рѓа.Високото лак дизајн го прави за храна не е лесно да се претекување на раб.Чудни куче сад - ергономски 15-степен навалена дизајн го прави на храна се концентрира на дното и го прави вашето домашно милениче лесно да се празни на храна, како и го намалува ризикот од "нередот", и варење.Направени Од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, рѓа-отпорни, и отпорни на топлина.Не се лизга база : 9.Храната може да биде концентрирано во средината на сад да им помогне на домашни миленици бришење на food Reduce заморот на домашни миленици вратот и заштита на spine Prevent миленици од тоа да имаат варење "подуеност", итн.Нерѓосувачки челик куче храна чинии го замени тешко пластични постави и никогаш не доби прободени со текот на времето.Зошто Сад Треба да се Поместување од 15°.Нерѓосувачки челик чинии, исто така може да се користи во врвот рек dishwashers.Ослободување од чистење неуредна подови секој ден.Сува куче храна и бисквити кога падна во остане во хранењето првенство и воопшто не отскокнување надвор што се случи со пластика.Во споредба со пластични материјали, од нерѓосувачки челик материјал може да се обезбеди подобра заштита на домашни миленици' исхрана и да се спречи симптоми како што се треска, пролив, инфекција итн.И отпорни на топлина за задржување на топла храна.Високото лак дизајн го прави за храна не е лесно да се претекување на раб.Нерѓосувачки челик куче, мачка чинии се лесно да се отстранат од силиконска база за чистење.Производ Големина.58-инчен 420ml.Метал исто така е многу полесно да се чисти и се чува чист.Може да се мијат во машина за миење садови, по disassembly Easily исплакнете и се чисти со топла сапуница вода во sink Wipe сува крпа по секоја користат за да се спречи рѓа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти