.

.

New
GDCZ Стакло Покрена Мачка или Мало Куче Чаши со Покачување Метал Стојат и да Не се Лизга на Дното за Храна за Миленичиња и Вода Јадења ,18 Унци Транспарентен

GDCZ Стакло Покрена Мачка или Мало Куче Чаши со Покачување Метал Стојат и да Не се Лизга на Дното за Храна за

DEN 1605.60

Стока
Достапно.

【Оваа Големина】- GDCZ Стакло сад се 5.8" сет од 2, а капацитетот е 18oz.Ние се користи двојно сад дизајн, така што еден сад може да се одржи на храна и на други сад може да се одржи на вода, кои се многу удобен. 【Подобра Исхрана】- висината на нашата челична рамка е 3.5 инчи.Во споредба со другите куче чаши, тоа е зголемено челична рамка.Тој е дизајниран за да се спречи вашата мачка или куче од свиткување над и да се намали товарот на цервикален ' рбет.Помага во варењето на храната. 【Дното анти-пропадна честички】-Постојат 4 специјални анти-пропадна честички на дното на нашите челична рамка.Овој мал детал може да се намали лизгање на челична рамка кога мачки или puppies јадат. 【Безбедност】- Висок квалитет на стакло чаши се лесно да се размонтираат и чисти, и може да се користи во микробранови печки и dishwashers. 【Миленици】-домашни Миленици се, исто така, нашите добри пријатели, ние се грижиме за нив заедно!.Подобра Исхрана - висината на нашата челична рамка е 3.5 инчи.Во споредба со другите куче чаши, тоа е зголемено челична рамка.Тој е дизајниран за да се спречи вашата мачка или куче од свиткување над и да се намали товарот на цервикален ' рбет.Помага во варењето на храната.Дното анти-пропадна честички - Постојат 4 специјални анти-пропадна честички на дното на нашите челична рамка.Овој мал детал може да се намали лизгање на челична рамка кога мачки или puppies јадат.Пакетот содржи : . 1*челична рамка. 2*Стакло милениче сад. 4*Анти-лизга честички.

Детали

Свеж

Избор на клиенти