.

.

New
JOYGOOD Предок Пари да Горат 500-1500PCS Небото Банка Белешки, Записи Оригами Хартија, Дух Пари господ Бог да Благослојт На Значење (Боја : Универзална, Големина : 1300PCS)

JOYGOOD Предок Пари да Горат 500-1500PCS Небото Банка Белешки, Записи Оригами Хартија, Дух Пари господ Бог да

DEN 1264.80

Стока
Достапно.

【Ве молиме имајте во предвид】 : Кинески Joss Хартија пари не е правно тендер валута издадени од било која банка или државна институција и има нема пари вредност.Саканата визија е дека повеќето сакана членови на семејството, кој почина можат да го користат овој "забелешка" во еден друг свет, да направи подобар живот и бараат љубов повторно, Тоа е алатка која ни овозможува да се грижи за предци, за возврат, тие се грижат за нас.Тие се, исто така, најчесто се изгорени како придонеси за предци и барања за благодетите на просперитет и среќа барања за благодетите на просперитет и среќа. 【Применливи сцена】 : Во светот култура, ние горат joss хартија за предци на посебни празници. Чиста прирачник за мерење, постои грешка од 1-2cm, предмет на вистински производ.

Детали

Свеж

Избор на клиенти