.

.

New
500 Бележник Хартија Пак Некој Занает Хартија 6x6 инчи или Оригами Хартија Текст Б

500 Бележник Хартија Пак Некој Занает Хартија 6x6 инчи или Оригами Хартија Текст Б

DEN 1560.00

Стока
Достапно.

500 Оригами хартија, Листови 6 инчи за вашето рачно изработени со себе.Декорација за било какви прилики, како на пример, свадба, годишнини.роденден, матура, сите видови на партии, прилог на вашиот уметнички дела.итн.Оригами хартија текст Б. Големина на хартија : 6 x 6 инчи. 500 Оригами хартија, Листови 6 инчи за вашето рачно изработени од страна на само Декорација за било какви прилики, како на пример, свадба, годишнини, роденден, матура, сите видови на партии, прилог на вашиот уметнички дела.итн.".

Детали

Свеж

Избор на клиенти