.

.

New
ZLINE Кабриолет и да се Пропустливи Ѕид Спектар Худ во Црна Нерѓосувачки Челик (BSKBN) (30)

ZLINE Кабриолет и да се Пропустливи Ѕид Спектар Худ во Црна Нерѓосувачки Челик (BSKBN) (30)

DEN 526.56

Стока
Достапно.

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : ZLINE мешавина на супериорни перформанси со елегантен дизајн, кој е изграден минатата; Сопственоста дизајни и high-end изработка.КАБРИОЛЕТ и да се ПРОПУСТЛИВИ : Ѕид спектар хаубата има кабриолет и да се пропустливи за ductless опции; Вграден LED осветлување brightens вашата шпоретот и соседните области. 4 ФАН на БРЗИНИ : 4 различни брзината на вентилаторот settings нека ви се избере совршена струење (120/240/320/400).УЛТРА-ТИВОК МОТОР : Ултра-тивок мотор дизајн им овозможува на вашите разговори и понатаму како ќе се задржи чиста животна средина; Максимална струење на 400 CFM.ДИМЕНЗИИ (L x W x H) : Надворешни димензии : 18 х 30 x 10.5 инчи; Оџак димензии : 8 х 9.2 x 16 инчи (x2) (Telescoping); Venting Големина : 6-инчен круг штекер.

Детали

Свеж

Избор на клиенти