.

.

New
TOSZWJDY001 на Коскената Спроводливост Bluetooth Очила,Bluetooth 5.0 Анти-Сина Светлина Очила Допир Безжична Стерео Музика со HD Микрофон

TOSZWJDY001 на Коскената Спроводливост Bluetooth Очила,Bluetooth 5.0 Анти-Сина Светлина Очила Допир Безжична

DEN 1171.20

Стока
Достапно.

Отворен уво Smart EYEWEAR технологија, ослободување на уво experience Features.Безжична музика допир контрола.Dual јазик околните sound Features.TWS технологија,Поддршка APTXFeatures.Bluetooth телефон, HD микрофон,Siri глас control Features.Сигурен квалитет може да се купи со доверба.Ако имате било какви прашања, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа!.Во насока на аудио технологија може да се стави на звук до одредена локација, кои можат ефикасно да се намали надворешни пречки за вас.Без разлика дали сте остварување на повик или слушате музика,вие не ќе биде земен на распит од страна на некој друг освен за вас.Заштита на вашата приватност и да ги реши долгорочно уво повреда предизвикана од headphones Call режим : Двојно ќе го допрете или грб : одговор calls Music режим : Двоен допрете или грб : игра или pause Swith off/on : Допрете и задржете двете arms Specification : име на Производ : Точно безжична smart eyewear Material : PA+TPEFrame боја : сјајни black Bluetooth : 5.0 Полнење време : 55 minutes Battery капацитет : 90m Ah Speaker : dual јазик околните sound Screen големина : L*W*H=155*146*42mm Product тежина : 25g Applicable платформа : android, Symbian, Blackberry, Windows Mobilei OSBody меморија : 32kb Wireless растојание : 5m (inclusive) -10m (inclusive)Работењето метод : touch Operating меморија : 64kb Package Вклучува : 1 x Bluetooth Звучник " очила со 1 x Податоци line1 x manual Note : 1. Таму може да биде мало боја разликата помеѓу снимањето на споровите и екран, ве молиме обратете се до вистинската боја.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка на 1-2 cm.

Детали

Product name:
True wireless smart eyewear
Material:
PA+TPE
Frame color:
glossy black
Bluetooth:
5.0
Charge time:
55 minutes
Battery capacity:
90mAh
Speaker:
dual speakers surrounding sound
Screen size:
L*W*H=155*146*42mm
Product weight:
25g
Applicable platform:
android, Symbian, Blackberry, WindowsMobileiOS
Body memory:
32kb
Wireless distance:
5m (inclusive) -10m (inclusive)
Operation method:
touch
Operating memory:
64kb
Package Includes:
1 x Bluetooth Speaker Sunglass :
1 x Data line :
1 x manual :
1. There may be a slight color difference between the recording resolution and the screen, please refer to the actual color. :
2. Due to manual measurement, please allow an error of 1-2 cm :
Свеж

Избор на клиенти