.

.

New
Bluetooth Очила Безжична Паметни Очила - Аудио очила за сонце со Отворен Слушалки на Уво,Bluetooth Кал,дожд/Пот Доказ,со 5.0 Bluetooth Конективност

Bluetooth Очила Безжична Паметни Очила - Аудио очила за сонце со Отворен Слушалки на Уво,Bluetooth Кал,дожд/Пот

DEN 2167.20

Стока
Достапно.

Отворете насочен аудио очила, комбинирање на музика, телефон и очила.Насочен аудио технологија може точно да ги проект музика за одредена област.Дали слушате музика или упатување телефонски повик, само што може да се слушне без нарушување на другите.Вграден-во со висока чувствителност микрофон и намалување на шумот технологија, можете да се јавите на глас асистент директно и разговор лесно.Да се ослободи од традицијата на користење на слушалки на уво, и тоа не е болно да се носат за долго време.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.Од основањето на SKR бренд, да се почитуваат концептот на "интегритетот на управување, соработка и win-win", ние сме посветени на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одличен клиент service Product опис : Bluetooth очила ви овозможува да слушате вашата музика и да стапуваат во интеракција со светот околу вас — во исто време.Ексклузивна, обланда-тенок акустична пакет, скриени во храмовите, произведува lifelike звук, додека иновативен дизајн драстично ја намалува ширењето на звукот подалеку од вас.спецификација : Име на Производ : Bluetooth Glasses Frame материјал : resin Lens материјал : UV400 анти-ултравиолетови или сини светлина lens Battery капацитет : 110m AH (без батерија), 200 часа од екранот во мирување (под Bluetooth конекција), 5-7 часа на use Lens боја : black Product тежина : 323.4 g Product големина : 178*75*80mm Packing листа : 1*Bluetooth glasses Note : мониторот калибрација е во согласност, и бојата на објектот што е прикажано во слика може да биде малку различен од вистинскиот објект.Ви благодариме за продавница со нас.Јас го продаде искрен производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме во времето.Ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.Ако ви се допаѓа мојот производ, ве молиме да даде добар преглед.

Детали

Product Name:
Bluetooth Glasses
Frame material:
resin
Lens material:
UV400 anti-ultraviolet or blue light lens
Battery capacity:
110mAH (without battery), 200 hours of standby (under Bluetooth connection), 5-7 hours of use
Lens color:
black
Product weight:
323.4g
Product size:
178*75*80mm
Packing list:
1*Bluetooth glasses
Note:
The monitor calibration is inconsistent, and the color of the item shown in the photo may be slightly different from the actual object.
Thanks for shop with us. I sell honest products. If you have any questions, please contact me in time. We will solve it for you within 24 hours. If you like my product, please give a good review :
Свеж

Избор на клиенти