.

.

New
Mingzhi М1 Smart Bluetooth Очила Myopia очила за сонце Телефонски Повик Слушање Музика (Сина)

Mingzhi М1 Smart Bluetooth Очила Myopia очила за сонце Телефонски Повик Слушање Музика (Сина)

DEN 3072.00

Стока
Достапно.

Безжична растојание : 10m и над Боја : сина, сребрена сива, транспарентен Модел : м1-01 Применливи толпата : деца, бизнис, јавни, мода, возрасни, стари лица Камера : нема камера Комуникација функција : поддршка на Производот тежина : 46g Операцијата на владата : копчето тип Компатибилен платформа : IPHONE / Андроид Материјал : TR90 Носи метод : главата монтирани Пакет листата : полнење кабел, очила случај, очила торба, прирачник.

Детали

Свеж

Избор на клиенти