.

.

New
YZX 1080P HD Камера Очила Јава Паметни Очила 5 Милиони Пиксели 120 Степен Широк Агол Очила Спортски Камера очила за сонце Отворено Спортски Видео DV Јава Очила (Портокал)

YZX 1080P HD Камера Очила Јава Паметни Очила 5 Милиони Пиксели 120 Степен Широк Агол Очила Спортски Камера очила

DEN 4536.00

Стока
Достапно.

*Дигитален очила за сонце дизајнирани за отворено слободно и отворено спорт, совршена комбинација на очила за сонце и камера. *Опремени со 1080 P high-definition леќи на камера, видео резолуција 1920*1080, човечки-како спектакл леќа дизајн, 120-степен широк агол леќа, висока-перформанси и преносни. *Опремени со професионални поларизирани леќи за да се спречи силна светлина и ултравиолетови зраци. *Модерен изглед, едноставен и лесен далечински управувач операција, 1080 high-definition квалитет на сликата, е најдобрата опрема за надворешна спорт, патување и одмор. *Поддршка на Микро-ТФ, максимум 32 GB; 430 MAH литиум батерија може да работи непрекинато повеќе од два часа, можете да го поврзете на компјутер преку USB или читач на картички без никакви возачот.Име : Отворен спортски smart glasses Material ABSBattery капацитет 430m AHAppearance големина 145x70x47mm Full поставите тежина 185g Applicable луѓе : бизнис, возрасни, стари лица, мода, генерален public Applicable платформа на платформа Android, Apple i OS платформа, целосно compatible Body меморија, Не постои, треба да ја вметнете некоја мемориска картичка (максимална поддршка 32 GB)Камера 5 милиони pixels Charging напон DC-5v Wearing стил : раководител-mounted Operation режим : притиснете-button Communication функцијата не support Run меморија 0 Interface тип Mi ni 5 pin USBCompatible платформа Windows / Mac OSAdditional карактеристики очила за сонце Камера DVPacking листа доаѓа стандард со црна поларизирана lenses Color orange The пакетот вклучува : 1x камера sunglasses1x очила case1x USB податочен cable1x manual1x очила крпа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти