.

.

New
Паметни Очила,Сина Светлина Филтрирање & Поларизирана очила со Леќи - Ниска Латентност Аудио - Вграден Микрофон & Јазик - Допир - 6Hrs Батерија -Bluetooth 5.0 Паметни Очила за

Паметни Очила,Сина Светлина Филтрирање & Поларизирана очила со Леќи - Ниска Латентност Аудио - Вграден Микрофон

DEN 959.76

Стока
Достапно.

Сино Светло за Филтрирање или Поларизирани " очила со Леќи - Нејзината сина светлина филтер намалува екран сјајот за заштита на вашите очи, со што се намалува напрегање на очите, па тие се чувствувате свежи и фокусирани, додека ужива во забава или за работа, додека поларизирана замена на леќа штитови твоите очи од сонце.Bluetooth 5.0 Connection - Стабилен и лесно да пристапите да вашиот повик телефони,работи со сите уреди кои што се Bluetooth-от.Треба само да се префрлат на паметни очила, Сигурен Bluetooth опсег до 10-15 метри!.Вградениот Микрофон и Јазик - Со овој паметни очила,можете да одат hands-free кога преземање на повици благодарение на дискретна omnidirectional микрофонот вградени во рамката.Допрете Контроли/Подобрување на животниот Век на Батеријата - Со лесна осетлив на допир и интегриран сензор за движење, можете да ги контролирате јачината на звукот, пристап на вашиот телефон глас асистент или да го исклучите вашиот аудио очила за сонце. Батерија музика очила за сонце со најмногу 6 часа континуирано слушање на плаќање.Нашите очила за сонце целосно да ја наполните во 1 час.IP65 ОТПОРНОСТ на ВОДА -Водоотпорен, пот-доказ и поздравниот отпор за секојдневно носење и активности на отворено.Тоа може да се заштитат очите од штетните зраци на сонцето, кога сте на плажа, риболов, едрење, лов, голф, велосипедизам, качување,ектс!Покрај тоа, можете да мислам на тоа како : роденденски подароци, Денот на Таткото, Божиќ, денот на Благодарноста, за вашето семејство, роднини, пријатели, итн.Очила големина-L*W*H=142*130*52mm Weight-43g Главни функции-Bluetooth повик, Bluetooth музика, можат да бидат опремени со анти-сина леќа, поларизирана sunglasses Connection parameters BT-BT5.0 WIFI-не supported NFC-не supported Battery капацитет-50m Ah Charging метод-магнетни charging Lens материјал, итн.Три-слој на кожата анти-сина леќа, висок ритам и анти-scratch B-обложена поларизирани очила за сонце, леќа, висок ритам и нула resistance Waterproof рејтинг-IPX6 Charging време-за 2 HBattery живот-режим за околу 7 дена, континуирана на репродукцијата на музика за околу 6 часа, постојан повик за околу 6 hours Product јазик-Кинески и English Appearance Материјал-Frame Mirror рака-PC+BASPackage димензии : 1*паметни очила сетови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти