.

.

New
8Pcs Хируршки Нерѓосувачки Челик 16G Sleeper ' Рскавица Daith Мали Мали Обрачот Обетки Мини Септумот Шарки Clicker Носот Прстен за Жени Мажи Девојки Хеликс Tragus Пирсинг 8мм 10мм По

8Pcs Хируршки Нерѓосувачки Челик 16G Sleeper ' Рскавица Daith Мали Мали Обрачот Обетки Мини Септумот Шарки Clicker

DEN 249.36

Стока
Достапно.

Ние не се продаваат производи кои не се иста како што е опишано и pirctured.Совршен пирсинг накит за вас, целосно покажува посебен вкус и личност.Ако примите дефектен производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Совршен подарок на свадби, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, годишнини, како и роденден за вашите најблиски, најдобар пријател, сестра, мајка ми, дечко, девојка и така натаму. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО НА ГАРАНТИРА.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА - Вашето задоволство е наша вечна цел.Ние не се продаваат производи кои не се иста како што е опишано и pirctured.Ние ќе им понуди бесплатен замена.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН -Погоден за повеќето daith пирсинг на тело -може да се користи како обетки, cliker носот прстени, Conch Пирсинг, усна прстени, daith Пирсинг ' рскавица обрачот обетки, веѓа прстени, брадавица прстени итн.Многу Популарна Одлична bling накит пирсинг на нос прстени, око-фаќање.Изберете го Вашиот Накит Од Changgaijewelry Changgai Накит Специјализираат во Мода Накит како што се обетки, пирсинг на тело накит, нараквици, ѓердани и син на, да се Фокусираат на Квалитетот на Производите, посветуваат Големо Внимание на Клиентите. : Лесен и удобен за носење.Ние се обидуваме се потрудиме да бидете сигурни дека секој дел од нашите производи ќе пристигне во најдобар квалитет и состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Clicker затворање.Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета.Добро Идеален Подарок За себе или за вашите пријатели и за вашето семејство, за празник, Роденден, свадба, Божиќ, денот на Вљубените, ден на Мајката и сл. На 90-Ден Гаранција за враќање на Парите или Замена.Увото и ' рскавица обрачот обетки ќе дојде со velet подарок торба.Идеален Подарок избор : Единствена и Око-фаќање.

Детали

Свеж

Избор на клиенти