.

.

New
Убаво Облека Загрева Вест Мажи Жени, USB Електрично Загревани Вест Топло со Топлина Прилагодувања, Загрева Јакна Зимска Вест за Надворешна употреба

Убаво Облека Загрева Вест Мажи Жени, USB Електрично Загревани Вест Топло со Топлина Прилагодувања, Загрева Јакна

DEN 959.76

Стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : Полиестер. ✔【Брза Испорака】10-15 дена !!!Напомена : производ големина е премногу мал, се препорачува да се земе една или две големини поголеми. ✔КОМПАТИБИЛЕН USB НАПОЈУВА : USB приклучокот е компатибилен со најмногу енергија банки на пазарот, со излез на 5 V/2.1 А, со што се овозможува брз мазна топлина( ПРЕНОСЛИВ АПАРАТ МОЌ БАНКА ТРЕБА ДА СЕ КУПИ ОДДЕЛНО). ✔ЛЕСНИ& МОДЕН ДИЗАЈН : Оваа Греење Вест направен од лесен Јаглерод влакна, машина и рака мие.Удобно и мазна на допир, топлина да траат цела зима без најголемиот дел од тешки грб.Можете да ја слој оваа унисекс usb загрева вест над сорти на врвот за да додадете контакт на стил за префинет изглед. ✔МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПРИЛИКИ : Загрева вест е совршен за активности на отворено.како што се моторни санки, мотоцикл, планински, кампување, планинарење, скијање, Риболов, Лов или канцеларија рутина и бизнис отворено. ✔ЗДРАВСТВЕНА ЗАШТИТА : Лесна и мека рака чувство направи да се чувствуваат поудобно.Најдобар подарок за родители и големиот старец.Ако било друго прашање, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за решение, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти