.

.

New
CleverDelights 1 1/8 Бела Мини Дрвени Штипки За Алишта - 100 Пакет

CleverDelights 1 1/8 Бела Мини Дрвени Штипки За Алишта - 100 Пакет

DEN 962.40

Стока
Достапно.

Мини штипки за алишта Приближни димензии : 1 1/8" x 3/16" 100 пакет.Бела боја Направени од дрво.Совршен за уметности и занаети, scrapbooking, DIY фрижидер магнети, подарок заврши, и за домашна употреба (office use.Цврсто дрво конструкција со здрав метал пролет.Clever Delights бренд Бродови од САД склад со САД-базирана компанија.Clever Delights 1 1/8" мини штипки за алишта.Боја : Бела.Приближните димензии : 1 1/8" x 3/16". 100 пакет.Овие дрвени штипки за алишта се совршени за уметности и занаети, scrapbooking, DIY фрижидер магнети, подарок заврши, и многу повеќе!Секој цврсто дрво облека pin е изградена со здрав метал пролет за долготрајна издржливост.Ве молиме проверете нашата продавница за нашата целосна селекција на Clever Delights clothespin големини и бои.Ви благодариме за шопинг со нас!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти