.

.

New
Бела Женски Манекен Торзото Се Прикаже Фустан Форма W/ Бела Tripod Стојат

Бела Женски Манекен Торзото Се Прикаже Фустан Форма W/ Бела Tripod Стојат

DEN 1077.60

Стока
Достапно.

Сосема нов и висок квалитет / Идеален за џемпери, маици, јакни, фустани, блузи, блузи и прибор / им Помогне на купувачите види вашите производи во употреба.Боја : Бела / Материјал : Платно + Styrofoam + Борови дрва.Димензии : Висина без база : 28" / Рамената : 15" / Градите : 34" / Половината : 26.7" / Хип : 35.4".Пакетот вклучува : 1 Манекен Торзото /1 Tripod Застане.Ова е нашиот Црна Женски Манекен Торзото, кој е направен од силна Styrofoam и доаѓа со висина-прилагодлив Tripod Застане.Можете да ја користите за да ги прикажете вашите производи во прозорец, на шалтер, на нивоа екранот полица, или на подот.Тоа сигурно ќе им помогне да се подготви очите на луѓето за вашиот екран.

Детали

Свеж

Избор на клиенти