.

.

New
Бушава Област Килим, Не се Лизга Мека Fuzzy Топло Кадифен Тепих, Удобен Меки Shag Ќебе за Дневна Соба и Спалната соба Расадник Затворен (Duckegg Сина 160cm x 220cm (5ft3)

Бушава Област Килим, Не се Лизга Мека Fuzzy Топло Кадифен Тепих, Удобен Меки Shag Ќебе за Дневна Соба и Спалната

DEN 8458.32

Стока
Достапно.

Супер Меки Бушава Област Килим : 3 слој материјал, меки влакна на врвот, дебели сунѓерот во средината на дното има висока густина не се лизга поени, тоа е супер меки, па тоа нема да го оштети подот;.Висок квалитет на Безбедно Материјал : Свилен мазна текстура, со користење на безбедно материјали, тоа е пријателски за домашни миленици и децата на кожата.не падне, нема да има чуден мирис, кожата и е-friendly;.Лесен за Чистење : Не грижете се за тоа да биде тешко да се исчисти.Можете да ги користите вакуум редовно, измијте го со рака или избришете ја со влажна крпа, и нека се исуши природно во вентилирани место, Ако сакате да го користите машина за миење, ве молиме користете ладна вода;.Мулти-цел Кат Тепих : меки тепих е, исто така, soundproof, погоден за секоја соба, како дневна соба, спална соба, соба, детската соба, playroom и домови, со што ќе се подобри стилот на вашиот целата куќа;.Прв Избор за Подароци : Удобен кожен тепих е интимна подарок, секое семејство потреби.Вакуум пакувања, Па ќе има некои набори кога отворање, дебелината ќе закрепне во рок од два дена, ве молиме да не грижете се.

Детали

Свеж

Избор на клиенти