.

.

New
Еден начин Завртка Возачот и Смена

Еден начин Завртка Возачот и Смена

DEN 720.00

Стока
Достапно.

Специјално дизајнирана да се вози и да се отстрани голем една-начин завртки.Најчесто се користи за безбедност вратата и прозорецот guard инсталација.Пред-вежба дупки за најдобри резултати.Отстрани завртки при ниска брзина.Отстранување е потешко да се спречи намерна злоупотреба.Овој производ е потрошен објект под гаранција од производителот дефекти.

Детали

Свеж

Избор на клиенти