.

.

New
Ковчег Помине Совети, IKOCO 500Pcs Јасно Помине Совети Балерина, Лажни Нокти Половина Покрие Ковчег Лажни Нокти Совети за на доградба на Акрилни Нокти со Лепак Датотеки ?

Ковчег Помине Совети, IKOCO 500Pcs Јасно Помине Совети Балерина, Лажни Нокти Половина Покрие Ковчег Лажни Нокти

DEN 287.76

Стока
Достапно.

10 Различни Големина Помине Совети : Големини се движат од БР.Квалификуван Материјал и Средна Должина Ковчег Форма : На балерина помине совети за на доградба на акрилни нокти направени од врвот квалитетна ABS пластика, дише, лесни и трајни, не се подели или чип, лесно да се намали и нема штети на ноктите.Големина 0 : 0. 10 Големини, 50 Pcs/големина,500 Pcs во вкупниот со случајот.9, секој ноктите совет е индивидуално нумерирани, 50 Pcs/големина, 500 Pcs во вкупниот со случај да се задржи и да носат.Комплет е целосно во функција и лесен за ракување, тоа е одлично за почетници,DIY употреба и ноктите салон.90 инчен;Големина 7 : 0.77 инчен;Големина 9 : 0.Повеќето Заврши Нокти Продолжување Алатки за Полнење : 500 Pcs јасно помине совети, 5 Pcs 0.Големина 4 : 0.Лажни ноктите се јасни, ковчег форма и половина маска, одличен за да се направи на различни стилови на ноктите уметност. 100% Пари Гаранција за враќање на : Ако имате било какви прашања во врска помине совети и лепак за полнење на , ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ви ги даде никаква причина се врати и враќање.07 оз помине лепак+1 Pcs на доградба на акрилни нокти clipper+2 парчиња нокти датотеки и 1 Pcs помине бафер+2 парчиња Помине Сепаратори+1 Pcs помине четки.Големина 6 : 0.Несомнено, дефинитивно ќе се најде најсоодветен лажни нокти совети за да се вклопи и да се добие голема нокти.НОКТИТЕ ЛЕПАК : Направен од Етил Cyanoacrylate,природни смоли,мало одра,без штета за вашите природни нокти.НОКТИТЕ СЕПАРАТОРИ : На пети сепаратор е ефективно да се одделат прстите и да се спречи гребење кога правите помине уметност.НОКТИТЕ CLIPPER : Погоден за на доградба на акрилни лажни нокти,лажни нокти,вештачки нокти и пластични ноктите.Едноставна Операција : Најдете точна големина за секој ноктите и се сече ноктите совети за да вашиот саканиот облик, се применуваат тенок слој од лепило на ноктите и место на ноктите на 45 степени агол и притиснете надолу за 5 секунди.НОКТИТЕ БАФЕРОТ : Нови дизајнирани 2 површини во 1 алатка. 500 Pcs јасно помине совети+5 Pcs 0.100 ронки за вештачки нокти, 180 ронки за природни нокти. (Не е мали отстапувања во прирачник за мерење).14 инчен;Големина 1 : 0.98 инчен;Големина 5 : 0.Големина на 2 : 0.

Детали

Свеж

Избор на клиенти