.

.

New
GYZCZX Помине Clippers Поставува Висока Прецизност Нерѓосувачки Челик Машина Педикир Комплет Датотека Остри Ножици и Clipper

GYZCZX Помине Clippers Поставува Висока Прецизност Нерѓосувачки Челик Машина Педикир Комплет Датотека Остри

DEN 4293.60

Стока
Достапно.

Обезбеди удобно и опуштено старечки живот, лесно да се совладаат и да се намали заморот. 100% од нерѓосувачки челик алатки : Нашата маникир и педикир алатки се направени од професионални хируршки одделение од нерѓосувачки челик за спречување на корозија и да се минимизира ризикот од.Многу лесно да се намали тешко и дебели ноктите.Најдобар подарок : постави Ја користи убаво дизајниран случај, кој е и стилски и практични.Лесни и лесни : Ова помине во собата е опремена со пренослива синтетички кожа случај, кој може да биде лесно да се отвори со притискање на копчето.Погоден за сите типови на ноктите и го скратува, вклучувајќи мажи, жени, девојки, момчиња, стари лица, старите лица и за бебиња.Најдобар подарок : постави Ја користи убаво дизајниран случај, кој е и стилски и практични.Ова поле е исто така лесно да се отворени, само треба да притиснете на копчето, и тоа ќе се отвори брзо.100% од нерѓосувачки челик алатки : Нашата маникир и педикир алатки се направени од професионални хируршки одделение од нерѓосувачки челик за спречување на корозија и да се минимизира ризикот од .Тука е случај.Мултифункционален за нега на сет : ноктите clippers сет содржи 15 помине и пети ноктите алатки, кои може да ги исполни сите ваши рака заштита, лицето за нега и нога нега потреби.Функција : Мултифункционален за нега на сет : ноктите clippers сет содржи 15 помине и пети ноктите алатки, кои може да ги исполни сите ваши рака заштита, лицето за нега и нога нега потреби.Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секој ден, или можете да го земете со вас кога ќе патуваат.Лесен за употреба, не се лизга се справи со дизајн : ергономски дизајн, медицински одделение од нерѓосувачки челик, не е лесно да падне.Многу погодна како подарок за мажите и жените!Погоден за семејството и пријателите.Ова поле е исто така лесно да се отворени, само треба да притиснете на копчето, и тоа ќе се отвори брзо.Тука е случај.Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секој ден, или можете да го земете со вас кога ќе патуваат.Погоден за сите типови на ноктите и го скратува, вклучувајќи мажи, жени, девојки, момчиња, стари лица, старите лица и за бебиња.Лесен за употреба, не се лизга се справи со дизајн : ергономски дизајн, медицински одделение од нерѓосувачки челик, не е лесно да падне.Лесни и лесни : Ова помине во собата е опремена со пренослива синтетички кожа случај, кој може да биде лесно да се отвори со притискање на копчето.

Детали

Свеж

Избор на клиенти