.

.

New
FENXIXI Помине Clipper Помине Clipper Поставен Симпатична Девојки Нокти Средување на Ноктите Педикир Алатки Помине Clippers (Боја : Зелена)

FENXIXI Помине Clipper Помине Clipper Поставен Симпатична Девојки Нокти Средување на Ноктите Педикир Алатки

DEN 4452.48

Стока
Достапно.

Искрена и чесна,исклучителна изработка е реализиран со 40 работни процедури.Само за ова се намали.Четирите агли на убавината ракав се дизајнирани со риба стомакот во облик на arcs,без рабови и агли,и контрола е дарежлив и удобно.Совршено се вклопуваат.По убавината поставен е затворен,на предната и задната се вклопуваат,и додатоци не се лесно да падне.На работ на секоја алатка е длабоко полиран и потоа полиран да се направи тоа, се чувствуваат удобно.Погоден за нога нега,или дебел и тврд ноктите,дебели ноктите може да се кастри лесно и непречено.Искрена и чесна,исклучителна изработка е реализиран со 40 работни процедури.Само за ова се намали.Четирите агли на убавината ракав се дизајнирани со риба стомакот во облик на arcs,без рабови и агли,и контрола е дарежлив и удобно.Совршено се вклопуваат.По убавината поставен е затворен,на предната и задната се вклопуваат,и додатоци не се лесно да падне.На работ на секоја алатка е длабоко полиран и потоа полиран да се направи тоа, се чувствуваат удобно.Погоден за нога нега,или дебел и тврд ноктите,дебели ноктите може да се кастри лесно и непречено.Помогне да се намали и меки нокти работ или на површината.Име на производ : нокти грижа set Suitable за публиката : everyone Packing include Kindly Совет : 1.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти,следи е brightness/contrast settings и слично,може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.2.Објектот Мерка од страна на страна,тоа би можело да биде 1-3cm различни,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Детали

Свеж

Избор на клиенти