.

.

New
WBYHGY 5-парче Сет од Нерѓосувачки Челик Помине Clippers, Модерен Отворено Тример Сет, Ноктите Clippers за Мажи и Жени

WBYHGY 5-парче Сет од Нерѓосувачки Челик Помине Clippers, Модерен Отворено Тример Сет, Ноктите Clippers за Мажи

DEN 2292.00

Стока
Достапно.

Лесен за употреба и за двете ноктите и ноктите.Мини големина и преносни, лесен за носење, погоден за патување употреба.Изработени од нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓа и нарушување.Трајни производи за употреба, има долг животен век.Погоден за Професионални Салон употреба или домашна употреба.Лесен за употреба и за двете ноктите и ноктите.Мини големина и преносни, лесен за носење, погоден за патување употреба.Изработени од нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓа и нарушување.Трајни производи за употреба, има долг животен век.Погоден за Професионални Салон употреба или дома use Material : Нерѓосувачки Steel Size : Како на сликата shown Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Детали

Свеж

Избор на клиенти