.

.

New
КБР & Коноп Масло Продаваат Тука Неонски Знак

КБР & Коноп Масло Продаваат Тука Неонски Знак

DEN 959.76

Стока
Достапно.

Сосема Нов Квалитет Неонски Знак Рака Свиткана во Планината Воздушесто, КООРДИНАТОР и Доставени до Вашата Врата, за само Неколку Дена!.Оваа неонски знак мерки 27" широк x 32" висока.Овој Затворен Неонски Знак е монтиран на Црна Подлога за Максимална Видливост!.Знак пристигнува подготвен да се откажам и приклучок во право надвор од кутијата; без инсталација потребни!.Не-Кршење на Превозот Гаранција и 1 Година Гаранција!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти