.

.

New
49 Живописни Потпише Нов Прават Работите Пиво Симпатична Супер Светол Ѕид Оркестарот Светлина Живописни LED Неонски Знак Светилка 49ADTT570

49 Живописни Потпише Нов Прават Работите Пиво Симпатична Супер Светол Ѕид Оркестарот Светлина Живописни LED

DEN 2328.00

Стока
Достапно.

Оваа нова Живописни LED неонски знак работи само толку голема како редовни неонски знаци во текот на ноќта со повеќе уникатни карактеристики никогаш не го видел во редовните неонски знаци.Нашите професионални неонски знак дизајнер ќе го направи тоа за вас!Ве молиме контактирајте со нас ако сте заинтересирани во нарачување на следната генерација ПРЕДВОДЕНА неонски знак од нас!Извонредни услуги на клиентите, лесна комуникација преку пораки, вашиот е-мејл ќе се одговори брзо и убаво.Око фаќање и висок компактен!Луѓето секогаш ќе забележи дека кога тие се добивање на затворите.5 генерација Живописни LED неонски знак!!Супер Светло, Безбедно, Заштеда на Енергија и Издржливи!!!Неодамна развиена производ со најновите супер-светли LED светилки!Револуционерна замена за редовна неонски знак за во иднина!Нов производ, развиен од страна на живописни знаци' високи професионалци.Изграден со трајни и комерцијални ниво материјал, добро развиени и тестирани за безбедно и подолг период на употреба.Објектот доаѓа со НАС приклучокот.Тоа е прифатлива, добро направен објектот за реклама и декорација!Многу побезбедни од редовни неонски знак со работа DC напон толку ниско, како 48 V, нема повеќе да се грижите за опасноста на високи напони на редовни неонски знак!Полесни во тежина, потенка во големина и нејзините нови градежни материјали тоа го прави јасно и многу посилно од кревка стаклена цевка неонски знак, не е лесно да се оштетат на сите!Тоа е супер energy saver благодарение на неговата висока енергетска ефикасни LED светилки; тоа ќе се намали вашата енергија бил во голема мера во споредба со користење на редовните неонски знаци!Многу сте добредојдени да изберете било знак ви се допаѓа, сите што треба да направите е да се накратко да се опише својата идеја за нас.Добра Услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Оваа следната генерација ПРЕДВОДЕНА Неонски знак е погодна за 110v-240v во секој земји.Ако се користи во други земји, ве молиме додадете адаптер за тоа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти