.

.

New
MORI ЏУЏИЊА 10 Листови Помине Уметност Фолија Трансфер Налепници Помине Уметност Decals Ласерски Holographic Помине Фолија Лепило Шарени Цвет Шема Нокти Налепници Трансфер С

MORI ЏУЏИЊА 10 Листови Помине Уметност Фолија Трансфер Налепници Помине Уметност Decals Ласерски Holographic

DEN 239.76

Стока
Достапно.

【Пакет】- 10 Листови помине фолија лист, избрани шарени цветни дезени. 【Дизајн】- Овие цветни нокти налепници се полни на сонце и шармантна.Цвеќиња од различни бои и различни форми создаде природен сцена.Направи вашето расположение посреќни. 【Лесно Да се Примени】- Притиснете го фолија на ноктите по примена на обоени полски, само неколку секунди, ќе може да се добие парична казна помине уметност дизајн. 【Повод】- Одличен подарок за вашите пријателки, вашата мајка, жена ти.Нокти налепници се одлични за ноктите од прстите и ноктите украси.Совршен за домашна употреба и ноктите салон. 【Квалитетна Услуга】- Ние вредност корисничко искуство, ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Цвет Нокти Фолија Лист Трансфер Налепници Шема : Цветни Дизајни Боја : Како на сликата покажува Функција : 1. DIY - ви Овозможи да уживате во забавата на ноктите уметност 2.Едноставни за употреба и лесно да се отстрани 3. Микс дизајни нека специјален и шармантна секојдневниот 4. Добар подарок за вашите најблиски или пријатели 5. 100% сосема нов и висок квалитет. 6. Пакетот е лесно да се носат и продавница.Како да го користите : Чекор 1 : Изберете вашиот омилен помине фолија стил и отсечени во соодветна големина.Чекор 2 : се Применува база на грб, лек со 60-тите години.Чекор 3 : Проверете го помине лепак пак јасно.Чекор 4 : се Шири фолија целосно или делумно на површината на ноктите.Чекор 5 : Притиснете го помине фолија за неколку пати да ги собереш доволно слика.Потоа солза ноктите налепница надолу.Чекор 6 : Четка слој на горниот слој на ноктите за заштита и сјајна завршница.

Детали

Свеж

Избор на клиенти