.

.

New
Novus 53 Непријателот Жица Staples 1000 Парчиња 18 мм

Novus 53 Непријателот Жица Staples 1000 Парчиња 18 мм

DEN 2359.20

Стока
Достапно.

1000-парче сет.Novus главен H 5000 парчиња - Маса клипови се метал, тенка за одредување на жица mesh ткаенини, текстил, и тенки дрвени 11.3 x 6 мм Варијанта 2 : Тешко "Супер" се направени од висока цврстина челик поддржува со конец и вклучуваат ова високо ниво на стабилност - парична казна метален клип за стандард staplers, elektrotacker, Akkutacker и drucklufttacker монтажа ткаенини и материјали.Clip Length : мора да се користи за материјал, брошура за 1/3 од должината на видео клипот.За материјали, ние исто така препорачуваат должината на клипот околу 2/3 - 5000 staples направени од челик жица до сила да galvanised за вкупно рѓа превенција.

Детали

Свеж

Избор на клиенти