.

.

New
NBK MJC-95-EGR-38-48 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, 38 mm и 48 мм Понесе Дијаметар, A2017 Алуминиум

NBK MJC-95-EGR-38-48 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, 38 mm и 48 мм Понесе Дијаметар, A2017

DEN 12230.64

Стока
Достапно.

Лесно се вклопуваат ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Електрична изолација отпор вредност : Не помалку од 2 MΩ.Земја на потекло : сад.NBK - MJC-95-EGR-38-48 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип - 3.74"x4.96"x4.96", Создаден Дијаметри 38 и 48 Рангирани вртежен момент 560, Макс вртежен момент 1120, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 6000, Моментот на Инерција 2.3x10^-3, Статични Torsional Вкочанетост (Н. м/rad) 15000, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.08, Max Аголна Неусогласеност 1°, Max Axial Неусогласеност 0~+ 2.0, Ракав Цврстина D64, Масовно 1500 g.

Детали

Свеж

Избор на клиенти