.

.

New
Lovejoy 68514436754 Леано Железо 13SCH Spacer Центар, 3-3/8 се Роди, 7/8 x 7/16 Keyway, 6.13 OD, 11350 Инчен Фунти Објект на вртежен момент

Lovejoy 68514436754 Леано Железо 13SCH Spacer Центар, 3-3/8 се Роди, 7/8 x 7/16 Keyway, 6.13 OD, 11350 Инчен

DEN 16140.24

Стока
Достапно.

Специјално дизајнирани за пумпа индустрија.Становите на секој хаб обезбеди удобен зафат за клуч, со цел да се олесни расклатување на завртки и, ако сакате, вртење на пумпата/моторот шахти.Откако центар е отстранета од пумпа вратило, одржување на пумпата може да се направи без нарушување опрема усогласување.SC Тип спојки се специјално дизајнирани за пумпа индустрија.Спојување е дизајниран за лесно брзо отстранување.

Детали

Свеж

Избор на клиенти